اجتماعی

اکران عکس‌های دفاع مقدس در پایتخت از ۲۶ شهریور

همزمان با هفته دفاع مقدس در‌ سطح شهر تهران ۳۵ عکس در ۱۶ هزار متر از فضاهای در اختیار سازمان زیباسازی با موضوع دفاع مقدس در فضاهای شهری تهران اکران خواهند شد.

به گزارش تسنیم؛ برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی، انتخاب و اکران عکس‌های دفاع مقدس اظهار کرد: در این جلسه از ۳۰۰ عکسی که در مراحل مقدماتی انتخاب شدند در نهایت ۳۵ عکس با موضوع دفاع مقدس توسط نمایندگان دستگاه‌های مختلف انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه عکس‌های انتخاب شده همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهر تهران اکران خواهند شد، گفت: این عکس‌ها از ۲۴ شهریور تا ۳۰ شهریور ماه در فضاهای شهری اکران خواهند شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: در این جلسه هماهنگی‌هایی با نمایندگان دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه برای اکران عکس‌های اشاره شده صورت گرفت همچنین در این جلسه محتواهای عکس‌ها توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و سایر دستگاه‌ها انتخاب شد.

ضرغامی با اشاره به اینکه ۱۶ هزار متر از فضاهای در اختیار سازمان زیباسازی به موضوع دفاع مقدس اختصاص داده خواهد شد، گفت: عکس‌هایی که در این جلسه انتخاب شدند در بیلبوردها و فضاهای در اختیار سازمان زیباسازی اکران خواهند شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
< >