صنعت-معدن-تجارت

اجرای امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری

گروه بهمن همچون سال گذشته همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و کاهش تردد خودرو ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، امداد نوروزی را صرفا به جهت تسهیل سفر ضروری مسافران از 28 اسفند تا ١4 فروردین ماه 1400 برقرار می‌کند .

به گزارش تفاهم آنلاین، امیر میرمنصف معاونت فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در خصوص طرح امداد نوروز عنوان کرد: این طرح با پوشش قراردادن تمامی محصولات تحت دوران ضمانت گروه بهمن و با ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی از ٢۸ اسفند ۱۳۹۹ آغاز و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به مدت ۱۶ روز ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به نمایندگی‌های فعال در ۲۸ استان کشور گفت: این طرح در۷۳ نمایندگی‌ مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشور در قالب خدمات تعمیرگاهی و امدادی از طریق استقرار امدادگرها در محل نمایندگی‌ها در شهرها اجرا می شود و خودروهای تولیدی گروه بهمن را تحت پوشش قرار می‌ دهند. این خدمات در نمایندگی ها از ساعت ۸ لغایت ۱۸ و امداد جاده‌ای به صورت شبانه روزی در تمام روزهای طرح انجام خواهد شد.

معاونت فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن اظهار کرد: به منظور کاهش سفرهای غیرضروری و سرعت‌دهی در ارائه خدمات امدادی و تعمیراتی، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده های بین‌راهی به مراکز شهرها منتقل شده و بخشی به ارائه خدمات در محل و درب منازل مشتریان می پردازند که با استفاده از نرم افزار موبایل گروه بهمن می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

به گفته میر منصف قطعاتی که با برند بهمن ارائه می‌ شود، همگی هولوگرام بهمن دارند و به لحاظ کیفیت تضمین شده‌ اند و می توان از طریق اپلیکیشن و سامانه پیامکی صحه‌گذاری و اطمینان خاطر را برای مشتریان به لحاظ اصل بودن قطعات فراهم نمود.

گروه بهمن توصیه می‌کند هموطنان عزیز جهت حفظ سلامت خود و دیگران از انجام سفرهای غیر ضروری در این ایام خودداری کرده و در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، با شماره ۴۸۰۲۷ تماس گرفته و درخواست خدمات امدادی خود را ثبت کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن