رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در مراسم روز ملی صنعت و معدن تصریح کرد: با فعالسازی دیپلماسی اقتصادی، بخش خصوصی توانمندتر در عرصه تولید فعالیت خواهد کرد.

به گزارش تفاهم آنلاین، عزت اله تالارپشتی در این مراسم افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری دو‌ موضوع ساختار و‌ مدیریت برای تحقق اهداف جهش تولید موثر است.

وی ادامه داد: در بخش ساختار، مجلس آمادگی برای هر گونه همکاری با بخش خصوصی دارد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بخش مدیریت نیز باید جلوی رانت های مدیریتی گرفته بشود، گفت: باید از ظرفیتهای مردمی برای توسعه تولید و‌ حل مشکلات کشور استفاده نمود.

وی با اعلام اینکه اعتقادی به تحریم ها ندارم، بیان کرد: اگر محکم، استوار و هماهنگ باشیم به راحتی حرفهای خود را در عرصه بین الملل بر کرسی می نشانیم.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای با بیان اینکه دیپلماسی اقتصادی کشورمان از طرف سفارتخانه ها باید فعال شود، گفت: با فعالسازی دیپلماسی اقتصادی، بخش خصوص توانمندتر در عرصه تولید فعالیت خواهد کرد.

تالار پشتی بیان کرد: دولت باید تصدی گری را کم کند و بخش خصوصی را به صورت جدی حمایت و‌ تقویت نماید.

وی گفت: درآمدهای مالیاتی باید بسمت تولید سوق داده شود.

اعلام آمادگی مجلس برای وضع قوانین تسهیل کننده تولید

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مجلس برای وضع قوانین مورد نیاز دولت آمادگی دارد و اگر قوانین تسهیل کننده ای مدنظر است، برای اقدام اعلام شود.

دسته بندی: صنعت-معدن-تجارتبرچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد