با آغاز انقلاب صنعتی و تحول در سبک زندگی مردمِ جهان، اهمیت روزافزون صنعت و معدن چشمگیرتر گردید.به گونه ای که دیری نپایید تا زندگی صنعتی جایگزین سبک سنتی اهالی این کره خاکی شد و گرایش و وابستگی به توسعه، فزونی یافت.

پیش از آن قرنها بود که نیاز بشر و کاوش به منظور یافتن راهی برای مقابله با مشکلات فراگیر زندگی که امنیت،سلامتی و آسایش او را تهدید می کردند باعث کشف معادن شد و طبیعت، هدیه بزرگ خود را به جهانیان بخشید.صنعتی شدن، یک انقلاب شاخص در پیوند میان صنعت و معدن شد و این اتفاق بزرگ و پیوستگی مبارک، زمینه ساز بهبودی روزافزون زندگی مردمان این کره خاکی گردید.

به میمنت چنین اتفاق خجسته ای دهم تیرماه به نام روز بزرگ “صنعت و معدن” نامگذاری گردید و برگ زرین دیگری بر تقویم این دیار کهن اضافه شد.

اینجانب این روز بزرگ را محضر تمامی تلاشگران و جهادگران این عرصه خطیر و جبهه اقتصادی به خصوص قهرمانان، رکوردداران و کارکنان شریف مجموعه بزرگ سنگ آهن گهرزمین که تلاش های زیادی را در راستای به ثمر نشاندن اهداف و برنامه های این شرکت نمودند تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است با استعانت از خداوند متعال و در سالی که توسط مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) به نام “جهش تولید” نامگذاری شده است، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش صنعت و معدن کشور باشیم.

علی اکبر پوریانی

مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین

 

دسته بندی: یادداشتبرچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد