آرشیو دسته: گیلان

سردار محمد با تأکید بر اینکه منابع در کشور بسیار زیاد است و باید با اولویت‌بندی در جای خودش استفاده شود، تأکید کرد: در استان گیلان اقداماتی از جمله تفاهم نامه راه‌آهن رشت – آستارا که با حضور رئیس‌جمهور امضا شد، اما در همین حوزه بدون داشتن قرارداد در ۲ نقطه تجهیز کارگاه کرده‌ایم تا با انعقاد قرارداد پروژه تسریع گردد.

دوغ یکی از فرآورده های شیر است و دارای فواید و خاصیت های زیادی است. در این مطلب راجع به نوشیدنی دوغ هر آنچه باید بدانید، آورده شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ناتمام ماندن پروژه های عمرانی در سطح دانشگاه علوم پزشکی گیلان را یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در دیدار با وزیر بهداشت برشمرد.

در راستاي حفظ امنیت و پايداري جريان گاز مشتركين خانگي، شركت گاز استان گيلان در بهار سال جاري بالغ بر 40 درصد از خطوط و تاسيسات گاز در استان را نشت يابي نموده است.

عمل جراحی کاشت حلزون برای دو دختر پنج ساله در رشت و قابلیت انجام این نوع جراحی برای کودکان شمالی، گیلان را به قطب کاشت حلزون شنوایی در شمال کشور تبدیل کرد و آینده ای روشن و جهش داری را در توسعه رشته های پزشکی رقم زد.

در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات دکتر میرشمس مومنی زاده که پس از ۳۵ سال خدمت به افتخار بازنشستگی نائل گردید، مهندس علی فتح اللهی به عنوان فرماندار شهرستان رشت معرفی گردید.

محمد نژاد با تاکید بر اینکه مسئولان باید در مراجعات مردمی تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند؛ امروز متاسفانه مدیران بعضی از ادارات با تکیه بر صندلی قدرت گویا خود را صاحب همه اموال اداره می دانند و این رفتار زیبنده مردم نیست.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : آمار ابتلا به بیماری کرونا در حال افزایش مجدد است و در حال حاضر روزانه 50 نفر در بیمارستان های گیلان به علت ابتلا به کرونا بستری می شوند.

آیین افتتاحیه نخستین کاشت حلزونی شنوایی استان گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، نمایندگان وزارت بهداشت، اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی و مسوولان استانی در سالن اجلاس دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دستاوردهای حضور خود در وزارت بهداشت و درمان و همچنین سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد که در آن همچنان پیگیری برای جذب پرستاران داوطلب در کنار جذب اعتبارات برای تکمیل پروژه های بهداشتی و درمانی در صدر اولویت ها قرار دارد.

3 پژوهشگر دانشگاه گیلان طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست و اشیاء را به پایان رساندند.

فرماندار رشت با تاکید بر نقش اساسی جهاد کشاورزی در تحقق شعار جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، گفت: شهرستان رشت با تولید 11 درصد از برنج کشور، رتبه نخست کشوری تولید برنج و با تولید 27 درصد از مرغ و 50 درصد ماهی استان،  اولین تولید کننده مرغ و ماهی در سطح استان است.

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، آقای شهرام مداح حسینی به عنوان رئیس جدید روابط عمومی این شرکت انتخاب شد.

مجموعه دادگستری استان گیلان با همه توان از ابتدای شیوع این بیماری در کنار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی حضور داشت و حمایتهای همه جانبه دادگستری گیلان از کادر سلامت در سطح استان باعث گردید تا دانشگاه علوم پزشکی بتواند بسیاری از چالش های پیش رو را پشت سر قرار دهد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از افزایش مصرف ۱۰ درصدی مصرف برق طی سالجاری نسبت به همین زمان در سال قبل خبر داد و گفت: این امر موجب شده تا در تامین برق پایدار برخی مشترکان با مشکلاتی روبرو شویم.

مدیر کل بیمه سلامت دربازید از بیمه سلامت شهرستان بندر انزلی گفت: بیمه سلامت ارتباط مستقیم با سلامت انسان ها دارد.

دکتر محمد ولی روز بهان رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان از موسسه خیریه سبز اندیشان وطن، بازدید به عمل آورد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری اولین همایش خیرین مدرسه‌ساز گیلانی مقیم تهران خبرداد.

به گزارش تفاهم آنلاین؛مشترکین گرامی :باتوجه به افزایش دما در هفته جاری جهت جلوگیری از قطع برق ، باخاموش کردن کولرهای منازل و محل کار خود به مدت ۱۵ دقیقه دربین ساعت های ۱۴ الی ۱۵ ، ما را در پایداری شبکه و استمرار تامین برق هم استانی های عزیز یاری فرمایید . شرکت توزیع […]

سرمایه گذاری در بورس جز بحث های داغ روز است و عموم جامعه تلاش دارند تا با ورود به این بازار به میزان دارایی ها و سرمایه خود بیافزایند .

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری اولین همایش خیرین مدرسه‌ساز گیلانی مقیم تهران خبرداد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: در پی عملیات اجرایی بهره برداری از دومین تصفیه خانه آب گیلان،مردم ممکن است با قطعی و یا افت فشار آب مواجه شوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم تقدیر اداره کل دادگستری گیلان، از مدافعان سلامت استان مطرح کرد:

جلسه هماهنگی رفع نشت خط انتقال شرق گیلان و اتصال مدول دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان با حضور اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان، فرمانداران و مدیران آبفای شهرهای برخوردار از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان و نمایندگان دستگاه های اجرایی و نیروی انتظامی در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد.