همزمان با پایان رای گیری و شمارش آرا در حوزه های انتخابیه مختلف، نتایج انتخاب مردم به سرعت و دقت در سایت و کانال های خبری خبرگزاری مهر منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، از ساعت ۸ روز دوم اسفند رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت اما با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

مخاطبان مهر می‌توانند آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را در سایت خبرگزاری مهر و کانال‌های خبری آن در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۲:۱۰ شنبه سوم اسفند ماه است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصولگرا۱
ملکانسید علی موسوی۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح طلب۶
محمدحسین فرهنگیاصولگرا
محمدرضا تاج الدینیاصولگرا
روح الله متفکرآزاداصولگرا
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
علی جعفری آذراصولگرا
عشرت شایق پیشتازاصولگرا
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقل۲۰۸ ۲۰۱
بنابشیخ رضا بنابیمستقل۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریکارگزاران۱
مرند و جلفامعصومه پاشاییاصولگرا۱
مراغه و عجب شیرعلی علیزادهاصولگرا۴۴۶۹۱۱
میانهمهدی اسماعیلیاصولگرا۱۶۸۶۶۲
علی شامی / ‏‬بهنام صفایی(دور دوم)
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگرا۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زاده۸۲۶ ۲۹۱
شبسترجعفر راستی۱۲۵۹۶۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده بوکانیاصلاح طلب۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۳۱
خویعادل نجف زادهمستقل۱
ماکو و چالدرانمحمدعلیپوراصولگرا۲۰۱۳۰۱
نقده و اشنویهعلی زنجانیاصولگرا۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهاصولگرا۴۳۰۱۶۱
تکاب و شاهین دژ۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگرا۱
ارومیهسیدسلمان ذاکراصولگرا۳
روح الله حضرت پور،اصولگرا
وحید جلال زادهاصولگرا 
سلماسیعقوب رضا زادهاصولگرا۲۴۷۶۴۱
اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدریاصلاح طلب۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی۵۹۵۱۶
ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمیدور دوم۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانعلی اکبر بسطامیاصولگرا۲۹۶ ۴۲۲
سارا فلاحیمستقل۳۶۹۰۹
اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاداصولگرا۸۸۹۴۶۱
اصفهان۵
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیاصولگرا۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پوراصولگرا۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگرا۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاداصولگرا۱۳۲۲۹۱
شهرضاسمیه محمودیمستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجان۱
مبارکهپروین صالحیاصولگرا۱۲۰۷۵۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۱
لنجانحسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پوردور دوم)۱
سمیرمرحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمیدور دوم۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیاصولگرا۳۶۰۵۵۱
البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیاصولگرا۴۳۲۳۱۱
کرج۲
بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیاصولگرا۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیاصولگرا۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلم۱
تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسیداحمد رسولی نژاداصولگرا۱
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگرا۱
شهریار، قدس و ملاردحسین حق وردیاصولگرا۱
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگرا۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرا۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس۳۰
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگرا۳۵۸۷۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزهاصولگرا۱
بروجنحجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنیاصولگرا۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزار۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقی۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیاصولگرا۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییاصولگرا۳۷۳۳۴۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبه۱
مشهد و کلاتحجت الاسلام نصرالله پژمانفراصولگرا۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا
فاطمه رحمانیاصولگرا
گنابادمحمد صفایی دلوییاصولگرا۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریه۱
درگزحسن رزمیان مقدم۹۱۸۴۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد۱
نیشابور۲
خواف و رشتخوار۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابعلی اصغر عنابستانیاصولگرا۲
بهروز محبی
قوچان و فاروج۱
تربت جام و تایباد۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد۲
شیروانعلی جدیاصولگرا۲۴۷۲۴۱
اسفراین۱
خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان۱
شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۳۹۰۲۱
شوشتر و گتوند۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا۱
دزفول۱
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیاناصولگرا۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاد۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۱۹۵۸۹۱
آبادانسیدمحمد مولویاصولگرا۳
جلیل مختاراصولگرا
سید مجتبی محفوظیاصولگرا
ایذه و باغملکعبداله ایزدپناهاصولگرا۳۳۲۸۰۱
بهبهانمحمد طلا مظلومیاصولگرا۱۸۰۲۸۱
زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارممصطفی طاهری۵۹۸۰۰۲
شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱۹۴۵۴۱
خدابندهسید البرز حسینیاصولگرا۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱
سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگرا۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۱
دامغانعلی اکبر علیزادهاصولگرا۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدانحسینعلی شهریاریاصولگرا۶۵.۳۲۲
فداحسین مالکیاصلاح طلب۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین۱
سراوانملک فاضلی۴۳۵۳۰۱
زابل۲
چابهار، نیکشهر و کنارک۱
ایرانشهر و سرباز۱
فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا۱
شیرازعلیرضا پاک فطرتاصولگرا۴
روح الله نجابت
جعفر قادریاصولگرا
ابراهیم عزیزیاصولگرا
لامرد و مهرسید موسی موسویاصولگرا۱
داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکریاصولگرا۱
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیاصولگرا۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاصولگرا۱
لارستان، خنج و گراشحسین حسین زاده۲۸۳۳۹۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچیاصولگرا۳۹۹۴۰۱
اقلیدمسلم صالحیاصولگرا۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاءمحسن علیزاده۱
نورآباد و ممسنیمجید انصاری۱
کازرونفریدون عباسیاصولگرا۱
فساحجت الله فیروزیاصولگرا۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردیناصولگرا۱
قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیکفاطمه محمدبیگیاصولگرا۲
لطف الله سیاهکالی مرادیاصولگرا
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۱
بوئین‌زهراآوج روح الله عباسپوراصولگرا۱
قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادی فراهانیاصولگرا۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوریاصولگرا
علیرضا زاکانیاصولگرا
کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬(دور دوم)۱
مریوان و سروآبادشیوا قاسمی پور / ‏‬ عثمان باقدم(دور دوم)۱
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقل۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطی۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانمهدی فرشادانمستقل۲
محسن فتحیاصلاح طلب
کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راور۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکراللهیاصولگرا۱
جیرفت و عنبرآباد۱
بافت، رابر، ارزوئیه۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریمستقل۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادی۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگرا۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیاصولگرا۴۴۴۵۳۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غرببخشی پور۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییمستقل۱
سنقر و کلیاییسیدجواد حسینی کیااصولگرا۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونی۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگرا۹۵۰۶۱۳
محمد رشیدیاصولگرا۵۷۱۷۰
سلمان محمدیاصولگرادور دوم
ابراهیم عزیزیاصولگرادور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحداصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱
گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیاصولگرا۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهر۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساریاصلاح طلب۳۸۶۱۵۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی(دور دوم)۱
مینودشت و کلالهرضا آریان پوراصولگرا۱
گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینی۲
نبی هزار جریبیاصلاح طلب
غلامرضا منتظریاصولگرا
منصور خمری
گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا نرحبه۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فراصولگرا۱
لنگرود۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال۱
لاهیجان و سیاهکل۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاعتدال و توسعه۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصولگرا۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشحجت الاسلام محمد صفری۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانیاصولگرا۱
رودبار۱
رشتجبار کوچکی نژاداصولگرا۳
سیدعلی آقازادهاصولگرا
محمدرضا احمدیاصولگرا
لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آبادمرتضی محمودونداصولگرا۲
مهرداد ویسکرمیاصولگرا
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاعتدال۱
الیگودرزمحمد خدابخشیمستقل۱
درود و ازناحسین گودرزیاصلاح طلب۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعباس گودرزیاصولگرا۲
فاطمه مقصودیاصلاح طلب
مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلمهدی سعادتیاصولگرا۵۱۰۸۲۲
علی کریمیاصولگرا۵۳۶۶۶
ساری و میاندرودمنصور علی زارعیاصولگرا۶۶۲۲۵۲
علی بابایی۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنی بندپیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیاصولگرا۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارکمال علیپوراصولگرا۸۷۴۷۶۲
کیوان مرادیاناصولگرا۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگرا۴۴۹۷۳۱
مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمیاصولگرا۷۶۲۲۶۲
محمد حسن آصفری۵۴۹۲۱
شازندمحمود احمدی بی غشاصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیهحجت الاسلام محمد سبزی۲۷۵۴۴۱
خمینعلیرضا نظری۱۵۱۵۷۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانی۱۳۷۵۲۱
هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیاحمد مرادیمستقل۳
منصور آرامیمستقل
محمد آشوریمستقل
بندرلنگه، بستک، پارسیاناحمد جباریاصولگرا۱
همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفیاصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۲۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱۸۵۸۸۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگرا۳۶۸۸۴۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا۱۶۲۵۸۱
ملایراحد آزادیخواهاصولگرا۳۶۴۷۸۲
هادی بیگی نژاداصولگرا۲۲۰۵۳
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییاصولگرا۲
روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی
یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگرا۱
اردکانمحمد رضا دشتی اردکانی۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیانمستقل۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدی میبدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب۱
کد خبر ۴۸۵۸۹۹۰
دسته بندی: سیاسی, ویژه خبریبرچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد